Pn. - Pt.: 8:00 - 16:00
Przejdź do treści

O Firmie

O Firmie

Szacunek do natury, odpowiedzialność, zaufanie, pasja.

Podobnie jak ziarna zboża rosną tylko na dobrej glebie, tak Legrano wzrasta dzięki wierności tym czterem wartościom, które towarzyszą nam od samego początku istnienia firmy.

Firma „Legrano” zajmuje się przerobem zbóż oraz produkcją kaszy, produkcją mąki i produkcją płatków zbożowych. Produkty dostępne w naszej ofercie wytwarzane są ze zbóż kupowanych od stałych i zaufanych dostawców. Dbając o zdrowie i zadowolenie naszych Klientów, zatroszczyliśmy się o własne innowacyjne laboratorium, służące do badania glifosatu, pestycydów oraz mikrobiologii w dostarczanych do nas zbożach. Pozwala to nam zapewnić Klientom wyroby najwyższej klasy, zawierające niezbędne dla organizmu wartości odżywcze oraz witaminy i minerały.

Mając perspektywę rozwoju firmy Legrano, pozostajemy wierni wartościom, które były nieodłącznym elementem naszych początków. Z pasją i w duchu szacunku do natury produkujemy kaszę, mąkę i płatki zbożowe, biorąc pełną odpowiedzialność za jakość wyrobów. Od początku naszej działalności rozwijamy się w ogromnym tempie po to, by codziennie z nową energią działać w służbie ludziom i naturze. Doświadczenie w pracy ze zbożem, wysoka jakość wyrobów i nowoczesne rozwiązania technologiczne stanowią podstawę sukcesu firmy Legrano.

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy

Jak Dojechać?