Pn. - Pt.: 8:00 - 16:00
Przejdź do treści

Laboratorium

Laboratorium

Nasze Laboratorium posiada odpowiednie zaplecze aparaturowe, które umożliwia w szybki i wiarygodny sposób wykonać badanie zawartości glifosatu, w dostarczanych surowcach do naszego zakładu produkcji kasz. Wpływa to na wysoką jakość wytwarzanych przez nas produktów. W ten sposób oferowane przez nas kasze, mąki i płatki zbożowe są bezpieczne dla zdrowia naszych Klientów.

W celu potwierdzenia, że uzyskiwane przez nas wyniki glifosatu są wiarygodne i rzetelne, Laboratorium posiada wdrożony system zarządzania zgodny z wymaganiami normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02, potwierdzony Certyfikatem PCA nr AB 1872. Akredytowana działalność naszego laboratorium określona jest w Zakresie Akredytacji Nr AB 1872.

Laboratorium Legrano wykonuje usługę badania zawartości glifosatu w zbożach, produktach zbożowych oraz nasionach strączkowych techniką chromatografii cieczowej sprzężonej z tandemową spektrometrią  mas (LCMS/MS).

W celu zlecenia Laboratorium badania na zawartość glifosatu należy wypełnić Zlecenie wykonania badania, a następnie przesłać go wraz z próbką do badania lub dostarczyć osobiście na adres:

Legrano Zbigniew Ciupak
Laboratorium Legrano
Borownica, ul. Zakładowa 24
23-300 Janów Lubelski

Badanie zawartości glifosatu zostanie wykonane w ciągu krótszym niż 5 dni robocze od dnia otrzymania próbek do badań przez laboratorium.

Cena badania to 330zł netto.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt na nr tel. 725 100 080  lub drogą email: laboratorium@legrano.pl

Zapraszamy do współpracy.

Sprawdź gdzie znajduje się siedziba naszej firmy

Jak Dojechać?